טיפים

אחת הפעולות השגרתיות ביותר שאנו מבצעים היא הזמנות ומשלוחי פיצה בראשון לציון עד הבית, לרוב אנו רואים זאת כפעולה פשוטה אך למעשה לא יזיקו לנו מספר טיפים בנושא בכדי להבטיח שנקבל בדיוק את הפיצה שרצינו.
כאשר מזמינים פיצה חשוב לברר את הדברים הבאים:

סוג הפיצה – חשוב להבהיר לבית העסק בדיוק באיזו פיצה אנו חפצים, בניגוד להזמנה הנעשית פנים מול פנים, הזמנה טלפונית יכולה להיות לא ברורה או לא להיות מובנת לצד השני, בעיות בקו או שמיעה סלקטיבית של אחד  הצדדים יכולה להביא לכך שנקבל פיצה שונה מזו שהזמנו, חזרו בסוף ההזמנה שוב על רצונכם ובצעו אימות נתונים מול מקבל ההזמנה.

מחיר – מחירי הפיצה הולכים ומאמירים משנה לשנה, טווח המחירים הרחב הקיים בשוק מאפשר קניית פיצה החל מחמישים שקלים ועד למאות שקלים כתלות בתוספות הנמצאות עליה, חשוב לברר את מחיר הפיצה בסיום ביצוע ההזמנה בכדי שלא יתעוררו בעיות ברגע התשלום.

זמן ההגעה לבית – בתחום השליחויות קיים חוק לא כתוב הקובע שזמן סביר להגעת פיצה הוא חצי שעה, בדקו האם הפיצרייה שממנה הזמנתם אכן עומדת בזמן זה.

פיצה היא מאכל האהוב על כולנו, החל מצעירים וכלה במבוגרים, החל בצמחוניים וכלה באוכלי בשר, הפיצה היא הפתרון האידיאלי לארוחה זריזה ומשביעה ללא כל הפעלת מאמץ מצידנו.

פיצרייה Chillpeppers מציעה לתושבים פיצה ראשון לציון תפריט עשיר הכולל פיצות, מאפים וסלטים היישר לפתח הבית, המוניטין הרב בשנים של שירות תושבי העיר ומקצועיות העובדים הופכת את פיצה Chillpeppers לפיצרייה המובילה באזור ראשון לציון והסביבה.

תגיות: טיפים לבחירת פיצה, טיפ למשלוח פיצה בראשון לציון.